Vi i GHTAC takker for gaven fra henne og hennes venner. Dette er fantastisk og vi lover at pengene kommer til god nytte for barna i vårt program i Liberia.
Toril er datter av Kirsti og Einar Sand som var misjonærer i Liberia fra 1973-1979.
Hun hadde sine første leveår i Liberia, men født i London der familien bodde mens faren tok kurs i tropemedisin før de reiste til Liberia.

Toril inviterte til fest og hadde sin tidlige oppvekst i minne da hun skulle feire sin 50 årsdag hjemme hos seg selv. Hennes hyggelige invitasjon ligger under.

Som gave ville hun gi noe tilbake til det landet som hadde gitt henne så mye og vært med å forme henne som menneske


Vil du gjøre som Toril så kan du VIPPSE en gave eller bli en GHTAC fadder ved å følge lenkene under.

Igjen takk til deg Toril for ditt initiativ og vi håper dette kan inspirere andre til å bidra til sine hjertesaker.
Takk Toril og alle dine venner som har bidratt. Dette var overaskende og kjærkomment.😀
Legger ved et bilde med noen av GHTAC barna.
Rolf Maurseth